Apo-Cetirizin 10mg por.tbl.flm.10x10mg

Apo-Cetirizin 10mg por.tbl.flm.10x10mg

Léčivý přípravek

APO-CETIRIZIN 10MG obsahuje léčivou látku cetirizin-dihydrochlorid. Je určen k symptomatické léčbě sezónní a celoroční alergické rinitidy (senná rýma a celoroční alergická rýma) a chronické idiopatické urtikarie (kopřivka). Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód výrobku: 2047232

EAN: 8594158133359

Výrobce:

Dostupnost: skladem

Koupí získáte 2 rychlíky


Původní cena: 81 Kč

Cena s DPH:
72 Kč

Indikační skupina: Léky blokující účinky histaminu (protialergické léky) (Antihistaminica, histamin)

APO-CETIRIZIN 10MG obsahuje léčivou látku cetirizin-dihydrochlorid. Je určen k symptomatické léčbě sezónní a celoroční alergické rinitidy (senná rýma a celoroční alergická rýma) a chronické idiopatické urtikarie (kopřivka). Čtěte pozorně příbalový leták.

Registrovaný název: APO-CETIRIZIN 10 MG TBL FLM 10X10MG

Anatomicko-terapeuticko-chemická skupina: Respirační systém > Antihistaminika pro systémovou aplikaci > Antihistaminika pro systémovou aplikaci > Piperazinové deriváty > Cetirizin (R06AE07)

Obrázek je pouze ilustrativní.


0114261



Pro příjemnější a rychlejší procházení těchto stránek využíváme cookies. Setrváním na našich stránkách souhlasíte s jejich používáním. Více informací. Souhlasím