Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg

Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg

Léčivý přípravek

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód výrobku: 8594158130723

Výrobce:

Dostupnost: skladem

Koupí získáte 4 rychlíky


Původní cena: 128 Kč

Cena s DPH:
114 Kč

Indikační skupina: Léky pro léčby revmatismu, protizánětlivé léky, léky k léčbě dny (Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica)

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.

Registrovaný název: APO-IBUPROFEN 400 MG TBL FLM 100X400MG

Anatomicko-terapeuticko-chemická skupina: Muskuloskeletární systém > Protizánětlivá a protirevmatická léčiva > Nesteroidní protizánětlivá a protirevmatická léčiva > Deriváty kyseliny propionové > Ibuprofen (M01AE01)

Obrázek je pouze ilustrativní.


0125526



Pro příjemnější a rychlejší procházení těchto stránek využíváme cookies. Setrváním na našich stránkách souhlasíte s jejich používáním. Více informací. Souhlasím