Aspirin C Forte šumivé tablety por.tbl.eff.10

Aspirin C Forte šumivé tablety por.tbl.eff.10

Léčivý přípravek

Přípravek ASPIRIN C Forte šumivé tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která zmírňuje bolest a snižuje horečku a kyselinu askorbovou, také známou jako vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód výrobku: 3125664

EAN: 8590322002919

Výrobce:

Dostupnost: skladem

Koupí získáte 6 rychlíků


Původní cena: 191 Kč

Cena s DPH:
166 Kč

Indikační skupina: Léky zmírňující bolest, proti horečce (Analgetica, antipyretica)

Přípravek ASPIRIN C Forte šumivé tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která zmírňuje bolest a snižuje horečku a kyselinu askorbovou, také známou jako vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.

Registrovaný název: ASPIRIN C FORTE ŠUMIVÉ TABLETY TBL EFF 10X800MG/480MG

Anatomicko-terapeuticko-chemická skupina: Nervový systém > Analgetika > Jiná analgetika a antipyretika > Kyselina acetylsalicylová a deriváty > Kyselina acetylsalicylová, kombinace kromě psycholeptik (N02BA51)

Obrázek je pouze ilustrativní.


0205473



Pro příjemnější a rychlejší procházení těchto stránek využíváme cookies. Setrváním na našich stránkách souhlasíte s jejich používáním. Více informací. Souhlasím